Tenja Indoor Open F1N i F1N-150

2023-11-03

Internacionalni Kup F1N i F1N-150

Natjecanje International Kup F1N I F1N-150 ''Tenja Indoor Open'' 2023 održano je 28.10.2023. godine u sportskoj dvorani OŠ Darda, u organizaciji Aerokluba Osijek. Na natjecanju je sudjelovalo 40 natjecatelja u kategoriji F1N 150 i 41 natjecatelj u kategoriji F1N iz devet klubova, od čega 22 hrvatska i 19 stranih natjecatelja. Natjecanje se odvijalo u dvije kategorije F1N i F1N-150, a postignuti su odlični rezultati.

U kategoriji F1N sudjelovao je 41 natjecatelj, a 1. mjesto u ukupnom poretku osvojio je Darko Ozimec, 2. mjesto osvojio je Ivan Đeorgievski, dok je 3. mjesto zauzeo Lazar Laćimić.

U kategoriji F1N-150 sudjelovalo je 40 natjecatelja, a 1. mjesto u ukupnom poretku osvojio je Damir Markalaus, 2. mjesto zauzeo je Igor Nišević, dok je 3. mjesto zauzeo Darko Ozimec.

Program se financira iz javnih potreba za tehničku kulturu, a pokroviteljstvo i potporu pružaju Hrvatska zajednica tehničke kulture i Ministarstvo znanosti i obrazovanja Republike Hrvatske.